Церква назустріч дітям (2017)

Активна громада села Рогізне пожинає плоди успіху від втілення в життя неординарного проекту, який зміг об’єднати навколо себе церкву, бібліотеку, громадську організацію та молодь села. Таке в районі відбулось чи не вперше!

З червня по жовтень 2017 року проводилися масові заходи: зустріч з отцем Віталієм «Духовне виховання дітей», малюнок на асфальті «Мої мрії», майстер клас з вишивки «Мій Ангел-охоронець», спортивні змагання «Хто спритніший», духовні читання «Сходинки до джерела», майстер клас «Голуб миру», змагання з шашок та шахів, вікторина «Юні знавці Біблії».

12 жовтня відбулась фінальна зустріч ініціаторів проекту «Церква – назустріч дітям», під час якої підсумували зроблене та побудували плани на майбутнє. Адже зрозуміло одне – зупинятись на досягнутому не можна, потрібно продовжувати укріплювати громаду, працювати над соціально-культурним розвитком Рогізного.

А реалізовували проект бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки села Рогізне Марія Гах, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Віталій Возний, голова громадської організації «Сприяння розвитку села» Сергій Щербатюк, молодіжні активісти Сергій Зажицький, Ольга Щербатюк, Володимир та Наталія Лічевські.

Саме завдяки цим рішучим жителям села вдалось виграти проект і залучити 11 тис грн, за які придбано стелаж, дитячий столик, 3 крісла, килимову доріжку, книги, інструменти та матеріали для рукоділля, спортивний інвентар. Все придбане передано до бібліотеки села, де діти тепер значно урізноманітнили своє дозвілля. Щодня тепер малеча після уроків спішить у бібліотеку, тут вони граються, складають конструктори, читають нові книги, займаються у гуртку, опановують вишивку, виготовляють прикраси і ще багато чого іншого! Однозначно, тепер сільську бібліотеку не впізнати!

Проект «Церква – назустріч дітям» реалізовано за фінансової підтримки БО «Львівська Освітня Фундація».

 

 

 

 

 


ЗМІ пишуть:

Немає коментарів:

Дописати коментар