28/11/2022

Для представників Демидівського ліцею проведено тренінг "Приватність дітей в Інтернеті: роль педагогів і батьків у дотриманні прав дитини"

Кампанія "16 днів проти насильства" проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Про роль педагогів у донесенні знань до батьків щодо дотримання права дитини на приватність спілкувалися 28 листопада 2022 року у Демидівському ліцеї. Тут пройшов тренінг "Приватність дітей в Інтернеті: роль педагогів і батьків у дотриманні прав дитини". Чудовим інструментом, який варто використовувати у своїй професійній діяльності, є онлайн-курс "Приватність дітей в Інтернеті". Це серія відео-блогів на теми, про які треба знати батькам, щоб подбати про дотримання права дитини на приватність. Хто збирає дані дітей в Інтернеті та як їх використовує? Як убезпечити дітей від шахраїв і забезпечити їхню приватність в соціальних мережах?Важливі дати, які охоплює період кампанії:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Нагадуємо про діяльність "гарячих ліній":
1578 – з питань протидії торгівлі людьми;
1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;
0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);
527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Проєкт фінансується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО "КримSOS".

Немає коментарів:

Дописати коментар