Meet and Code

З 2019 року ГО "Сприяння розвитку села" долучається до ініціативи Meet and Code. Вона реалізується із SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe.

Мета проєкту Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя.

Щороку проходять понад 1000 подій з кодування по всьому світу у рамках тижня кодування ЄС, що традиційно припадає на жовтень.

ГО "Сприяння розвитку села" вперше приєдналася до ініціативи у 2019 році. Тоді за підтримки інноваціної лабораторії STEAM-Lab (м. Рівне) понад 40 осіб відвідали технологічний табір на базі загальноосвітньої школи зі спрямуванням на програмування і робототехніку, створення моделей фізичних об'єктів і їх 3D друк. Не виключено, що тепер вони бачать своє майбутнє в IT.

У 2020 році це будуть три нові івенти. Перша тема – сучасні технології на сторожі здоров'я. Ментори навчатимуть учасників створювати 3D-моделі важливих деталей для захисних екранів, респіраторів. Друга тема – навчально-практичний курс "Неймовірне поруч", завдяки якому діти і молодь створять серію відеороликів. Учні спробують себе в ролі оператора, режисера, сценариста і монтажера під керівництвом досвідчених фахівців. Третя тема - турнір з програмування "ROBO-RACES". Ми проведемо перший дводенний турнір з програмування, який збере учнів та студентську молодь Рівненської області. Захід пройде у віртуальному вимірі, але з реальними перегонами.

Очікувані результати проекту:

залучити школярів та молодь до програмування,

допомогти новачкам опанувати 3D-друк і 3D-моделювання,

заохотити їх до більш свідомого вибору майбутньої спеціальності та місця навчання.

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

Згадки у ЗМІ:

28.10.2020 У Демидівці пройшов турнір з робототехніки «ROBO-RACES»

29.10.2020 Турнір з робототехніки «ROBO-RACES» був проведений на Рівненщині

Немає коментарів:

Дописати коментар